Fotó: fradi.hu

A Fradi előző edzőjét egy válogatott kispadján látnák szívesen

A Der Standard szerint Peter Stöger lenne a kézenfekvő megoldás az osztrák válogatott kispadjára a leköszönő Franco Foda után.
Nyikes Zoltán 2022. március 26., szombat 15:23
Fotó: fradi.hu
A Der Standard szerint Peter Stöger lenne a kézenfekvő megoldás az osztrák válogatott kispadjára a leköszönő Franco Foda után.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. március 26., szombat 15:23

A Wales elleni vb-pótselejtező elődöntőjében 2-1-re kikapott, így elszállt az esélye a világbajnoki részvételre Ausztriának, amely szövetségi kapitánya, Franco Foda március végéig marad csak a kispadon. A Der Standard így közzétett egy öt fős szubjektív listát, hogy ki lehetne Foda megfelelő utódja az osztrák válogatott élén.

A portál első számú jelöltje a Ferencvárostól a szezon közben távozó Peter Stöger, aki szerintük kézenfekvő megoldás lenne.

Kiemelik vele kapcsolatban, hogy mivel jelenleg nincs csapata, így azonnal a válogatott rendelkezésére állna, valamint Stöger már többször is hangoztatta, hogy számára a nemzeti csapat "a legnagyobb és legfontosabb". A Der Standard hozzáteszi, a kritikusok azt kifogásolják, hogy Stöger játékfilozófiája nem különbözik Franco Fodáétól.

A portál további jelöltjei Ralph Hasenhüttl (Southampton), Andreas Herzog (Admira Wacker), Adi Hütter (Mönchengladbach) és Oliver Glasner (Eintracht Frankfurt).

Olvastad már?
Nagyot fordult a világ a "100%-ig magyar" kolozsvári kapusnál: "Szeretnék bekerülni a román A-válogatottba"
Csütörtökön ismét pályára lépett a román U20-as válogatott Hindrich Ottó, aki szerint félreértelmezték a korábbi nyilatkozatait.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A Bournemouth egyértelművé tette, hogy nem kíván megválni Milos Kerkeztől a januári átigazolási időszakban, miközben a Premier League két elitklubjának érdeklődése is fokozódik.
Mezőkövesd/Tiszakécske
Gólkirályt tesztelnek
Bányai Péter, aki jelenleg a Mezőkövesd játékosa, a Tiszakécskénél lépett pályára próbajátékon. A korábbi NB III-as gólkirály tavaly nyáron érkezett Kövesdre, de nem kapott sok lehetőséget. (Öltözőn túl Facebook)
DVSC/Cigánd
NB III-ból a Lokiba
A Cigánd csapatkapitánya, Tóth Márk közös megegyezéssel távozik és a DVSC-ben folytatja karrierjét. A 27 éves játékos az elmúlt másfél évben meghatározó tagja volt NB III-as együttesnek.
Tovább az összes átigazoláshoz