A németek a 96. percben egyenlítettek.
A Manchester City azzal a Borussia Dortmunddal találkozott a Bajnokok Kupáján, mely ellen az angolok menedzsere, Pep Guardiola sok nagy csatát megélt az elmúlt 3 évben a Bayern München vezetőedzőjeként. A 78. percben született meg a meccs első gólja, Sergio Agüero a manchesterieknek szerzett vezetést. A meglehetősen hosszúra nyúlt hosszabbítás 6. percében a 17 éves Pulisic egyenlített, így jöhetett a szétlövés.
A párbaj is rendesen elhúzódott, Mikel Merino már a tizenhatodikat lőtte be, ami a City győzelmét jelentette.
Borussia Dortmund (német) - Manchester City (angol) 1-1 (0-0) - 11-esekkel: 5-6
Gól: Pulisic (96.), ill. Agüero (78.)
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.