Fotó: dac1904.sk

5 gól, 4 pont, 1 tripla: A DAC győzelemmel kezdte a rájátszást, a Slovan kikapott - videó

3-2-re győzött Besztercebányán, így négy pontra növelte előnyét a dunaszerdahelyi DAC a playoffot vereséggel nyitó Slovan Bratislava előtt a szlovák élvonal tabellájának élén.
Csakfoci.hu 2023. március 12., vasárnap 20:50
Szerző: Csakfoci.hu 2023. március 12., vasárnap 20:50

A DAC 3-0-ra elúzott az első félidőben a montenegrói Krstovic félóra alatt szerzett mesterhármasának köszönhetően. Előnyéből végül egy gólt őrzött meg a csallóközi gárda Besztercebányán, a hazaiak izgalmassá tudták tenni a hajrát (a végén egy, a VAR által érvénytelenített gólt is szereztek), de a DAC sikere végül megszületett.

És mivel a nagy rivális címvédő, a Slovan Bratislava közben 1-0-ra kikapott otthon a Zsolnától, a Szánthó Regőt csereként bevető dunaszerdahelyiek négypontos előnyre tettek szert a tabella élén.

FORTUNA LIGA, RÁJÁTSZÁS, 1. FORDULÓ:

MFK Dukla Besztercebánya – Dunaszerdahely 2-3 (Polievka 60., Franko 84., ill. Krstovic 4., 31., 35.)

Vasas
Tóth Milán
A Vasas meghosszabbította Tóth Milán szerződését.
Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.