Fotó: BVSC-Zugló Labdarúgó Szakosztály
Gergely Tamás, a BVSC Old Boys csapatának játékosa nem sokkal a mérkőzés után elhunyt.
A tragikus hírről a BVSC-Zugló Labdarúgó Szakosztályának Facebook-bejegyzése számolt be.
"A BVSC Old Boys labdarúgócsapatának értékes tagja, Gergely Tamás egy sérülés következtében tragikus módon elhunyt. Szívünk tele fájdalommal a veszteség miatt, amit nemcsak mi, hanem mindenki, aki ismerte, érez. Tamás nemcsak tehetséges labdarúgó volt, hanem igazi barát és csapattárs. Mindig mosolyt hozott a pályára és a szívéhez közel álló emberek életébe. Búcsúzunk tőled Tamás, nyugodj békében! Emléked örökké megőrizzük!"
Nyugodjék békében!
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.