Fotó: vasasfc.hu
Vasas: Rab Bence (2008. 01. 04.), Balogh Áron (2009. 07. 12.)
Rab Bence és Balogh Áron kiemelkedő tehetségek, utóbbi ráadásul az U17-es válogatottban már a csapatkapitányi karszalagot is viselhette. Mellettük Molnár Csaba, Girsik Attila, Barkóczi Benedek és Kovács Patrik is szóba jöhetnek, akik már korábban bizonyítottak és lehetőséget kaptak, így idén is fontos szerep várhat rájuk.
Vissza a cikkhezÁtigazolások
Békéscsaba
Új vezetőedző
A Békéscsaba bejelentette, hogy Kuznyecov Szergej fogja irányítani a csapatot a 2026/27-es idényben.
Mezőkövesd
Új középpályás érkezett
A Mezőkövesd bejelentette Hajdú Roland érkezését. A 24 éves labdarúgó a Budafoktól érkezik, a legutóbbi szezonban 30 mérkőzésen 6 gólt szerzett.
Ex-Fradi
Heister új csapata
Marcel Heister érkezését bejelentette a horvát élvonalbeli Osijek. A Ferencváros és a Videoton korábbi labdarúgója az elmúlt két idényt már Horvátországban töltötte.