Marko Dmitrovic átkozhatta a balszerencséjét a hétvégén, a Deportivo La Coruna - Eibar spanyol bajnokin.
Az Újpest korábbi hálóőre a 33. percben szerzett rendkívül peches öngólt, a román Andone fejese előbb a kapufára, majd a szerb kapusról a hálóba pattant. Ezzel alakult ki a találkozó 1-1-s végeredménye.
Marko Dmitrovic csapata így is az idény egyik legnagyobb meglepetését okozva áll a 8. helyen a spanyol bajnokságban. A játékos még a találkozó megelőzően adott interjút a csakfoci.hu-nak:
Olvastad már?

Újpest helyett Messi: "Sok magyarországi focista megelégszik azzal, hogy..."- interjú
Kevés szó esik róla itthon, pedig az NB I-ből jutott el a világ egyik legerősebb bajnokságába. A Barcelona ellen már kétszer védhetett, de ott volt a kapuban a Real és az Atlético elleni bajnokikon is. A 26 éves Marko Dmitrovic Újpest után még két Duchatelet-csapat mezét magára húzhatta, jónak tartja a magyar kapusokat, de arról is van véleménye, mi a hazai foci egyik nagy problémája. Interjú.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Puskás Akadémia
Dárdai már nagyon közel
Az nso.hu értesülései szerint egyre közelebb a Puskás Akadémiához ifjabb Dárdai Pál, és hamarosan be is jelenthetik az átigazolást. A Hertha 1-szeres magyar válogatott szélsője korábban csak a Vidinél játszott az NB I-ben.

ETO FC Győr
Albán támadót néztek ki
A shkodrasport.com információja szerint a győriek újabb albán játékost szemeltek ki, a portál ugyanis úgy tudja, hogy az ETO már ajánlatot is tett Kevin Dodajért.

Ferencváros
Naby Keita
A jelenlegi állás szerint Naby Keita télen visszatér a Werder Bremenhez - ahol aligha kap majd újabb esélyt.