Lang Ádámmal a soraiban és 11-esekkel nyerte meg a Ciprusi Kupa döntőjét az Omonia Nicosia, amely az Ethnikos Ahnas csapatát múlta felül a szerdai fináléban.
A majd 18 ezer szurkoló előtt megrendezett összecsapáson a magyar válogatott Nemzetek Ligája-keretében is számításba vett Lang Ádám is berúgta a büntetőjét, ezzel hozzájárulva a Neil Lennon vezette Omonia végül 5-4-s győzelméhez a különpárbajban.
A rendes játékidő és a hosszabbítás is 0-0-val zárult egyébként előtte.
A 29 éves Lang Szuperkupát nyert már korábban Cipruson, Romániában és Magyarországon is, a "hagyományos" kupát viszont először hódította el pályafutása során.
Az összefoglaló és az ünneplés képei:

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.