Videó: Szalai Ádám gólja csak a szépítésre futotta Esteponában

Kedd délután ötgólos felkészülési mérkőzést játszott a Mainz az Emmen ellen a spanyolországi Esteponában.
Csakfoci Admin 2020. január 8., szerda 17:39
Kedd délután ötgólos felkészülési mérkőzést játszott a Mainz az Emmen ellen a spanyolországi Esteponában.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 8., szerda 17:39

A német élvonalbeli Mainz magyar válogatott támadója, Szalai Ádám kezdőként lépett pályára a holland első osztály Emmen elleni edzőmeccsen.

A mérkőzés 19. percében a vendégek megszerezték a vezetést Kolar találatával. A 34. percben Szalai kapott egy remek labdát, majd védője szorításában laposan a jobb alsóba lőtt. Nem sokkal később a hazaiak kapusa, Floran Müller büntetőt hárított, így 1-1-el mentek pihenni a felek - tudósított a rheinpfalz.de.

A Mainz edzője, Achin Beierlorzer a szünetben kicserélte az egész csapatot és friss játékosokat küldött a pályára. A 65. percben Bijl volt eredményes, három perc múlva Boetius egyenlített. A 70. percben Slagveer állította be a 3-2-es végeredményt.

Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz