Videó: 32 év után lett bajnok egy csapat - a lefújás után felrobbant a stadion

A Young Boys 32 év után megnyerte a svájci labdarúgó-bajnokságot. A Luzern 2-1-es legyőzését követően óriási ünneplés kezdődött a berni csapat stadionjában.
Dudás Gábor 2018. április 29., vasárnap 16:26
A Young Boys 32 év után megnyerte a svájci labdarúgó-bajnokságot. A Luzern 2-1-es legyőzését követően óriási ünneplés kezdődött a berni csapat stadionjában.
Szerző: Dudás Gábor 2018. április 29., vasárnap 16:26

A berni csapat szombat este házigazdaként 2–1-re legyőzte a Luzernt – a második gól a 89. percben született –, ezzel 32 mérkőzés után behozhatatlan előnyre tett szert a tabellán. A lefújást követően hatalmas ünneplés kezdődött, a pályára beözönlő szurkolók szinte „szétszedték” a játékosokat.

Ez a Young Boys történetének 12. bajnoki címe, de 1986 óta az első. Svájcban 2002 óta négy idény kivételével az FC Basel volt a bajnok, amely ezúttal a tabella második helyén áll. (MTI)

Átigazolások
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)
Fradi
Keane és a Tottenham?
Igor Tudor három vereséggel indított a Tottenhamnél, ezért ismét arról szólnak a hírek, hogy Robbie Keane lehet a Spurs új edzője.
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
Tovább az összes átigazoláshoz