Videó: 1,5 méterről nem találta el az üres kaput a Barcelona világbajnoka

Antoine Griezmann alighanem az idény egyik legnagyobb helyzetét hagyta ki a Real Sociedad elleni spanyol bajnoki rangadón (2-1). A világbajnok francia támadó a második félidőben Jordi Alba centerezését követően nem találta el az üresen tátongó kaput maga előtt, ehelyett a vendégek kapusa, Alejandro Remiro kezei közé terelte a labdát.
Dudás Gábor 2020. december 17., csütörtök 9:18
Szerző: Dudás Gábor 2020. december 17., csütörtök 9:18
Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)