Véget ért a magyarok számára az amerikai fociszezon - videó

Sallói Dániel személyében az utolsó, még versenyben lévő magyar játékos, illetve csapata, a Sporting Kansas City is elbúcsúzott az MLS rájátszásától. A kupagyőztes gárdát a Houston Dynamo gárdája ejtette ki 1-0-s, hosszabbításban kiharcolt sikerével, amelynek köszönhetően a texasiak bekerültek a Nyugati Főcsoport elődöntőjébe.
Dudás Gábor 2017. október 27., péntek 8:20
Sallói Dániel személyében az utolsó, még versenyben lévő magyar játékos, illetve csapata, a Sporting Kansas City is elbúcsúzott az MLS rájátszásától. A kupagyőztes gárdát a Houston Dynamo gárdája ejtette ki 1-0-s, hosszabbításban kiharcolt sikerével, amelynek köszönhetően a texasiak bekerültek a Nyugati Főcsoport elődöntőjébe.
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 27., péntek 8:20
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz