A magyar Vadócz Krisztiánt a 80. percben bevető uruguayi Penarol 2-0-ra legyőzte a helyi Primera Divisiónban a River Plate együttesét (nyilván nem összekeverendő argentin névrokonával - a szerk.), így fellépett a tabella 4. helyére. Csak rosszabb gólkülönbséggel szorulnak nagy riválisuk, az egy meccsel kevesebbet játszó Nacional mögé.
Átigazolások
DVSC
Szűcs Tamás
A portugál Famalicão közel áll ahhoz, hogy leigazolja Szűcs Tamást Debrecenből, akinek várhatóan a jövő hét elején lesz orvosi vizsgálata
Szpari
Farkas Bendegúz
Farkas Bendegúz a Puskás Akadémia labdarúgója, így a kölcsönszerződés lejárta után visszatér Felcsútra - közölte a Nyíregyháza.
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.