Vadócz békefenntartó volt a feszült hangulatú Libertadores Kupa-meccsen

Az uruguayi Penarol magyar válogatott középpályása, Vadócz Krisztián kezdőként végigjátszotta a brazil Athletico Paranaense elleni Libertadores Kupa-meccset, amely összesen nyolc sárga lapot és egyetlen gólt hozott.
Csakfoci Admin 2020. március 4., szerda 9:18
Az uruguayi Penarol magyar válogatott középpályása, Vadócz Krisztián kezdőként végigjátszotta a brazil Athletico Paranaense elleni Libertadores Kupa-meccset, amely összesen nyolc sárga lapot és egyetlen gólt hozott.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 4., szerda 9:18

Vadócz Krisztián lett az első magyar születésű játékos, aki pályára lépett a Libertadores Kupa történetében. A 42-szeres magyar válogatott középpályás kezdő volt, és  végigjátszotta a feszült hangulatban véget érő brazil Athletico Paranaense elleni meccset.

Rendkívül egyoldalú mérkőzést hozott a találkozó, hiszen a magyar légiós csapata jobbára védekezésre kényszerült, mivel a kezdés után a hazaiak végigtámadtak, összesen nyolcszor lőttek kapura. Az első félidő hajrájában a középpályásuk, De Los Santos olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy hordágyon kellett levinni. Ezután elszabadultak az indulatok, Vadócznak kellett közbelépni és kibékíteni a feleket.

Vadócz jól játszott, vezér volt a középpályán, ám a második félidőben csapata annyira beszorult, hogy néha a hátvédsorban kellett szűrnie a brazilok rohamait.

Úgy tűnt, hogy a Penarol pontot szerez az összesen nyolc sárga lapot hozó összecsapáson, azonban a 77. percben a Paranaense támadója, Bissol egy beadás után, öt méterről, sarokkal gyönyörű gólt szerzett.

A Penarol március 11-én, a bolíviai Jorge Wilstermann ellen lép pályára hazai pályán a Libertadores Kupában.

Összefoglaló

Átigazolások
Csíkszereda
Eppel jövője
A Csíkszeredában remek szezont futó Eppel Márton szerint a folytatás azon is múlik, hogy megőrzik-e élvonalbeli tagságukat, de jól érzi magát, és szívesen maradna a csapatnál.
Szpari
Bódog marad az edző
A Nyíregyháza Spartacus megegyezett Bódog Tamással, így a felek közösen folytatják a jövőben is.
Fradi
Új szerződés a tininek
Új szerződést írt alá a zöld-fehérekkel a klub 19 éves középpályása, Bagi Ádám, aki jelenleg az NB II-es Soroksárt erősíti, de célja a Fradi felnőttcsapata.
Tovább az összes átigazoláshoz