Utolsó perces öngóllal került közelebb a Bajnokok Ligája-szerepléshez az Arsenal - videó

A hajrában gyűrte le a Wolverhamptont az Arsenal az angol bajnokság 20. fordulójában, így megközelítette a negyedik Manchester Unitedet.
Póczik Dávid 2022. február 24., csütörtök 23:00
Szerző: Póczik Dávid 2022. február 24., csütörtök 23:00

A londoni csapat korán hátrányba került, és bár sokkal aktívabban futballozott ellenfelénél, csak a hajrához közeledve tudott egyenlíteni, végül a győzelmet érő gólt a 95. percben szerezte.

A találkozót az eredeti, december végi időpontban azért nem tudták megrendezni, mert a vendégcsapatnak koronavírusos fertőzések és sérülések miatt nem maradt elég bevethető labdarúgója.

Győzelmének köszönhetően az Arsenal egy pontra megközelítette a negyedik helyen lévő Manchester Unitedet úgy, hogy az Ágyúsok két mérkőzéssel kevesebbet játszottak. Így belátható távolságon belül van a BL-hely Arteta csapata számára. (MTI/csakfoci.hu)

Premier League 20. forduló

Arsenal - Wolverhampton 2-1 (Pepe 82., Jose Sá - öngól 95., ill. Hwang Hee-Chan 10.)

Xavi és Ancelotti is ugyanazt a játékost akarja, Dembelé a PL-ben köthet ki - külföldi körkép
Az összes fontos és érdekes csütörtöki focihír külföldről egy cikkben.