Egy marokkói drukker nehezen viselte a Franciaország elleni vereséget, a kislánya sietett a segítségére.
A katari világbajnokság eddigi legmeghatóbb jelenete volt, amikor Ivan Perisic kisfia vigasztalta Neymart a Horvátország-Brazília negyeddöntőt követően, ezúttal pedig a Franciaország-Marokkó elődöntő utáni percekről került elő egy szívhez szóló jelenet.
A világhálón vírusként terjedő felvételen az látszik, ahogyan egy marokkói kislány vigasztalja síró édesapját az elveszített mérkőzés miatt.
Olvastad már?
Őrületes pénz: 20 milliárdos üzletbe kezd Cristiano Ronaldo
Öt szállodája már van, ezúttal egy 88 lakásból álló komplexumot is építtet majd a portugál világklasszis.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kovacevic befuthat
A szlovén Sportklub szerint az FTC nyerte a Celje csatára, Franko Kovacevicért zajló csatát, és a játékos 3 millió euró ellenében zöld-fehérbe öltözik.
Szeged
Tehetség Debrecenből
Bodnár Balázs személyében egy 18 éves, tehetséges támadó középpályást igazoltak a DVSC második csapatától.
Újpest
Belga erőcsatár jöhet
Az Újpest előrehaladott tárgyalásokat folytat a belga élvonalbeli KVC Westerlo 24 éves csatárával, Kyan Vaesennel. (Lila Sector)