Szoboszlai Dominik 11-esből szerezte meg az aranyérmes Red Bull Salzburg utolsó idénybeli osztrák bajnokiján a 9. gólját, majd egy gólpasszt is kiosztott.
A Red Bull Salzburg 19 éves magyar válogatott középpályása végig a pályán volt vasárnap a dobogóról lecsúszó LASK elleni, idegenben 3-0-ra megnyert bajnokin, és a 67. percben az ő 11-esével szerezte meg csapata a vezetést.
Hat perccel később aztán Ramalho fejére is odarajzolt egy szögletet Szoboszlai Dominik, így így egy gólpasszt is hozzátett újabb kiemelkedőnek mondható meccséhez.
A magyar tini így 27 idénybeli bajnokiján 9 góllal és 14 assziszttal zárt és ki tudja, talán ez volt valóban az utolsó mérkőzése az osztrák Bundesligában...
A meccs után pedig óriási elismerés érte Szoboszlait:
Olvastad már?
Szoboszlai az Év Játékosa lett az osztrák Bundesligában
A 19 éves magyar középpályást választották meg az edzők és klubvezetők az osztrák Bundesliga-idény legjobbjának.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.