Szoboszlai az utolsó fordulóra is hagyott egy gólt és egy gólpasszt - videó

Szoboszlai Dominik 11-esből szerezte meg az aranyérmes Red Bull Salzburg utolsó idénybeli osztrák bajnokiján a 9. gólját, majd egy gólpasszt is kiosztott.
Dudás Gábor 2020. július 5., vasárnap 19:11
Szoboszlai Dominik 11-esből szerezte meg az aranyérmes Red Bull Salzburg utolsó idénybeli osztrák bajnokiján a 9. gólját, majd egy gólpasszt is kiosztott.
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 5., vasárnap 19:11

A Red Bull Salzburg 19 éves magyar válogatott középpályása végig a pályán volt vasárnap a dobogóról lecsúszó LASK elleni, idegenben 3-0-ra megnyert bajnokin, és a 67. percben az ő 11-esével szerezte meg csapata a vezetést.

Hat perccel később aztán Ramalho fejére is odarajzolt egy szögletet Szoboszlai Dominik, így így egy gólpasszt is hozzátett újabb kiemelkedőnek mondható meccséhez.

A magyar tini így 27 idénybeli bajnokiján 9 góllal és 14 assziszttal zárt és ki tudja, talán ez volt valóban az utolsó mérkőzése az osztrák Bundesligában...

A meccs után pedig óriási elismerés érte Szoboszlait:

Olvastad már?
Szoboszlai az Év Játékosa lett az osztrák Bundesligában
A 19 éves magyar középpályást választották meg az edzők és klubvezetők az osztrák Bundesliga-idény legjobbjának. 
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz