Szenzációs kapusgóllal nyert a Liverpool és életben tartotta BL-reményeit - videó

Egy 95. percben, szöglet után esett Alisson-fejesgóllal győzött a Liverpool a West Bromwich otthonában vasárnap, így csak egy pontra áll két fordulóval a Premier League-idény vége előtt a BL-indulást jelentő 4. helytől.
Dudás Gábor 2021. május 16., vasárnap 19:39
Szerző: Dudás Gábor 2021. május 16., vasárnap 19:39

A BBC beszámolója szerint a brazil Alisson az első kapus, aki a Liverpool 1892-es alapítása óta gólt szerzett tétmeccsen

Premier League, 36. forduló:

West Bromwich Albion – Liverpool 1-2 (Robson-Kanu 15., ill. Salah 33., Alisson 95.)

Tottenham Hotspur – Wolverhampton 2-0 (Kane 45., Höjbjerg 62.)

20:00: Everton – Sheffield United