Szánalmas és felháborító eset az Eb-n: Lézerrel zavarták Schmeichelt az angolok 11-esénél - így is kivédte

Egy vélhetően hazai szurkoló lézerfénnyel próbálta megzavarni Kasper Schmeichelt, a dánok kapusát Harry Kane 11-ese közben, az Anglia-Dánia Eb-elődöntő hosszabbításában. 
Dudás Gábor 2021. július 8., csütörtök 12:25
Egy vélhetően hazai szurkoló lézerfénnyel próbálta megzavarni Kasper Schmeichelt, a dánok kapusát Harry Kane 11-ese közben, az Anglia-Dánia Eb-elődöntő hosszabbításában. 
Szerző: Dudás Gábor 2021. július 8., csütörtök 12:25

Mint ismeretes, a hálóőr így is védte a büntetőt, de a kipattanóból a Tottenham csillaga megszerezte a győztes gólt.

Stan Collymore, a korábbi angol válogatott csatár örökre kitiltaná a lézerezőt, ha megtalálják - írja a Daily Mail.

Átigazolások
Paks
Szerződést hosszabbított a technikás középpályás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2029 nyaráig meghosszabbította Gyurkits Gergő szerződését.
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Tovább az összes átigazoláshoz