Három hónap után először játszhatott a német bajnokságban a Hoffenheim magyar válogatott támadója, Szalai Ádám. Pontszerzésnek azonban nem örülhetett a 63. percben, 0-1-s állásnál beállt csatár, hiszen csapata végül 3-0-ra elveszítette hamburgi találkozóját a HSV ellen.
TABELLA: A német bajnokság állása itt!
Olvastad már?
„Hibáztatom magam, bár nem játszottam” – Szalai-interjú Andorráról, Storckról és a válogatottról
Szalai Ádám ugyan nem játszott az andorrai és a luxemburgi meccseken, de a kudarcokat így is maximálisan sajátjának érzi. Úgy látja, egyelőre nem realitás, hogy a válogatottunk nagy részét topbajnokságokban szereplő játékosok alkossák, ugyanakkor az utánpótlás csapatainkban vannak tehetségek, akik sokra vihetik.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Brazil csatár jöhet
A Zalaegerszeg közel áll ahhoz, hogy szerződtesse a brazil Matheus Machadót - állítja Rudy Galetti.
Daru Bence
Visszavonult
Daru Bence saját Facebook-oldalán jelentette be, hogy 32 évesen visszavonul a profi labdarúgástól. A rutinos támadó 212 NB II-es és 13 NB I-es meccsen lépett pályára pályafutása során.
Madridban folytatja
Yaakobishvili Áron
Yaakobishvili Áron az idei szezonban kölcsönben az Atlético Madrileño második számú csapatában szerepel majd.