Szalai a Bundesligában is visszatért, de csak ennek örülhetett - videó

Három hónap után először játszhatott a német bajnokságban a Hoffenheim magyar válogatott támadója, Szalai Ádám. Pontszerzésnek azonban nem örülhetett a 63. percben, 0-1-s állásnál beállt csatár, hiszen csapata végül 3-0-ra elveszítette hamburgi találkozóját a HSV ellen.
Dudás Gábor 2017. november 26., vasárnap 17:47
Három hónap után először játszhatott a német bajnokságban a Hoffenheim magyar válogatott támadója, Szalai Ádám. Pontszerzésnek azonban nem örülhetett a 63. percben, 0-1-s állásnál beállt csatár, hiszen csapata végül 3-0-ra elveszítette hamburgi találkozóját a HSV ellen.
Szerző: Dudás Gábor 2017. november 26., vasárnap 17:47
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz