Szalai a Bundesligában is visszatért, de csak ennek örülhetett - videó

Három hónap után először játszhatott a német bajnokságban a Hoffenheim magyar válogatott támadója, Szalai Ádám. Pontszerzésnek azonban nem örülhetett a 63. percben, 0-1-s állásnál beállt csatár, hiszen csapata végül 3-0-ra elveszítette hamburgi találkozóját a HSV ellen.
Dudás Gábor 2017. november 26., vasárnap 17:47
Három hónap után először játszhatott a német bajnokságban a Hoffenheim magyar válogatott támadója, Szalai Ádám. Pontszerzésnek azonban nem örülhetett a 63. percben, 0-1-s állásnál beállt csatár, hiszen csapata végül 3-0-ra elveszítette hamburgi találkozóját a HSV ellen.
Szerző: Dudás Gábor 2017. november 26., vasárnap 17:47
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz