Megszerezte első gólját az új klubjában Samuel Eto'o. A 37 éves rutinos csatár sarokkal vette be az ellenfél kapuját.
Péntek este a katari élvonalban szereplő al-Sahanija otthonában lépett pályára a Samuel Eto'o-t is soraiban tudó Quatar SC. A hazaiak már 2-0-ra vezettek, amikor a kameruni csatár sarokkal talált be, ám a csapata így is 3-2-es vereséget szenvedett.
https://www.instagram.com/p/Bnv0SZRhbvp/
A Quatar SC öt forduló elteltével a 9. helyen áll a 12. csapatos bajnokságban.
Átigazolások
Kisvárda
Supka az új edző
A Kisvárda bejelentette, hogy a klubnál eddig akadémiaigazgatóként dolgozó Supka Attila veszi át az NB I-es csapat irányítását.
Kisvárda-KBSC
Kooperáció
A Kisvárda a Kazincbarcikával kooperációs megállapodást köt, így az NB III-as bajnokságot megnyerő Kisvárda II-ből heten az NB II-be kiesett csapathoz kerülnek - árulta el Révész Attila. (NSO)
Ferencváros
Ennyiért vinnék Abu Fanit
Sajtóértesülések szerint a Crvena zvezda 1-1,5 millió euró körüli összeget fizetne az izraeli Mohammed Abu Faniért, aki Belgrádban magasabb fizetést kaphatna jelenlegi bérénél. (Arena Sport)