A brazil labdarúgó-válogatott egykori világklasszis balhátvédje, Roberto Carlos lerántotta a leplet a legendássá vált szabadrúgásáról.
Roberto Carlos egy életre beleírta magát a futballtörténelem könyvébe a hatalmas szabadrúgásaival.
20 évvel ezelőtt, 1997 júniusában, 35 méterről lőtt például irdatlan nagy gólt a franciák kapusának, Fabien Bartheznek a Tournoi de France elnevezésű focitornán. A nem mindennapi találat kapcsán szólalt meg a brazil, és meglepő kijelentést tett.
Nagyon mellément volna a labda, de akkor a szél akkorát tolt rajta, hogy ismét elindult a kapu felé
– mondta a francia ’ L’Équipe francia sportnapilap hasábján.
Átigazolások
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.