Sportszerűségből jelesre vizsgázott az NB I sereghajtójának téli igazolása: Bognár István nem lőtt az üres kapuba a felkészülési mérkőzésen, amikor látta, hogy ellenfele földre került.
Sportszerűségéről tett tanúbizonyságot a Mezőkövesd mai edzőmérkőzésén Bognár István. A téli átigazolási szezonban a Ferencvárostól az NB I sereghajtójához igazolt középpályás csapata mai, Stal elleni felkészülési meccsén nem lőtt az üres kapuba, amikor látta, hogy egy ártalmatlan szituáció után az ellenfél egy játékosa a földre került.
Átigazolások
ETO
Kiszemeltek
A korábbi Real-kapus, Keylor Navas tényleg képben lehet. Mellette Viktor Djukanovic (Hammarby), Modou Lamin Marong (Somorja) és Somogyi Ádám (Honvéd) is kiszemelt. (NSO)
Légiósok
Csongvai válthat
A svéd élvonalbeli AIK együtteséből a francia másodosztályú Saint-Étienne-be szerződhet a 2-szeres magyar válogatott Csongvai Áron. (NSO)
Fradi
Joseph a Zvezdában?
Szerbiában arról írnak, hogy a Crvena zvezda szerződtetné az FTC vb-t is megjárt támadóját, Lenny Josephet.