Premier League: Nyert a West Ham, így bennmaradt az angol élvonalban - videó

A West Ham United kiesési rangadón 3-1-re legyőzte a vendég Watfordot az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának zárómérkőzésén pénteken.
Csakfoci Admin 2020. július 17., péntek 23:07
A West Ham United kiesési rangadón 3-1-re legyőzte a vendég Watfordot az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának zárómérkőzésén pénteken.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. július 17., péntek 23:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!
West Ham-Watford 3-1 (Antonio 6., Soucek 10., Rice 36., ill. Deeney 49.)

A találkozón a hazaiak a 36. percben már 3-0-ra vezettek, az előző két fordulóban győztes vendégek a második félidőben csak szépíteni tudtak.

Két fordulóval a Premier League zárása előtt a WHU hat pontra van a már kieső helyen álló Bournemouth, Aston Villa párostól, és hárommal ellépett a most legyőzött Watfordtól. (MTI)

Összefoglaló

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz