A Tottenham Hotspur meglepetésre 1-0-ra legyőzte a címvédő Manchester Cityt vasárnap az angol labdarúgó-bajnokság nyitófordulójában.
A londoni találkozón nem lépett pályára a hazaiak legjobbja, a hírek szerint éppen a manchesteriekhez tartó Harry Kane, ám a szezont új edzővel, a portugál Nuno Espirito Santóval kezdő Tottenham nélküle is nyert. A házigazdák találatát a dél-koreai Son Hung Min szerezte az 55. percben.
Josep Guardiola csapata mindent megtett az egyenlítésért, de nem járt sikerrel, nem utolsósorban a kiválóan védő Hugo Lloris miatt. (MTI)
Premier League, 1. forduló:
Tottenham Hotspur - Manchester City 1-0 (Son 55.)
Átigazolások
KBSC
Ismerős arc érkezett
A ZTE korábbi támadóját szerezte meg a Kazincbarcika.
Újpest
Jurisic figyelik?
Az Újpest megfigyelőket küld a hétvégi Osijek-Dinamo Zagreb mérkőzésre, a klub kiszemeltje Roko Jurisic. Korábbi hírek szerint az Eszék balhátvédjéért egy éve az FTC is tett ajánlatot, üzlet azonban nem jött létre. (RiaFoci)
KBSC
Ketten távozóban?
A KBSC két magyarja távozhat: Prosser Dániel Tatabányán folytathatja, míg Sós Bence állítólag szerződést bontott a kazincbarcikai klubbal. (RiaFoci)