A Chelsea a brazil Willian duplájával 2-0-ra legyőzte idegenben a Tottenhamet az angol Premier League 18. fordulójának vasárnapi rangadóján. A Spurs a dél-koreai Heung-min Son kiállítása miatt a 62. perctől kezdve emberhátrányban játszott. A mérkőzés után kiderült, hogy Anthony Rüdigert, a vendégek német válogatott védőjét rasszista indíttatású inzultusok érhették a mérkőzésen - ezt még vizsgálják.
Premier League, 18. forduló:
Tottenham – Chelsea 0-2 (Wilian 12., 49. - a másodikat 11-esből) - piros lap: Heung-min Son (Tottenham, 62.)
Korábban:
Watford – Manchester United 2-0 (Sarr 50., Deeney 54. – 11-esből)
Átigazolások
Légiósok
Tóth Balázs
Nyíltan beszélt Tóth Balázs helyzetéről a Blackburn Rovers trénere.
Soroksár
Halmai visszatért
A Szeged bejelentette, hogy egy idény után távozik Halmai Ádám és ismét Soroksáron folytathatja pályafutását. A 25 éves támadó korábban két időszakban volt a soroksári alakulat tagja.
Ex-Fradi
Cissé új csapata
Az Egyesült Arab Emirátusokban szereplő Ittihad Kalba bejelentette a Ferencvárostól szerződése lejártával távozott Ibrahim Cissé leigazolását.