Premier League: A BL-indulásra hajtó Arsenal nyerte a látványos gólok meccsét - videó

Az Arsenal 3-2-re legyőzte a kiesőjelölt Watford csapatát az angol Premier League 28. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén, így az Ágyúsok foglalják el a BL-indulást jelentő negyedik helyet az angol elitligában.
Dudás Gábor 2022. március 6., vasárnap 18:10
Szerző: Dudás Gábor 2022. március 6., vasárnap 18:10

Premier League, 28. forduló:

Watford – Arsenal 2-3 (Cucho 11., Sissoko 87., ill. Ödegaard 5., Saka 30., Martinelli 52.)

17:30: Manchester City – Manchester United

Hétfőn:

21:00: Tottenham Hotspur – Everton

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.