A török élvonalban a kiesés ellen küzdő Genclerbirligi 20-szoros guineai válogatott védője, Florentin Pogba (a Manchesterben futballozó Paul bátyja) alaposan felbőszítette csapattársait az Antalyaspor elleni hétvégi bajnokin.
Amikor a játékos megsérült és csapatának nem volt több cseréje, nem törődve társaival egyszerűen lesétált a pályáról - 1-0-ás hátrányban voltak már ekkor, a 88. percben. Florentin Pogbát végül úgy kellett megvédeni, hogy feldühödött társai ne részesítsék egy kiadós verésben.
Átigazolások
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.