Piros lappal tért vissza a klubjába a magyar válogatott védője - videó

A ciprusi Omonia Nicosia 2-1-re győzött az Ahnasz otthonában lejátszott vasárnapi bajnokin, de kezdőként pályára lépő 34-szeres magyar válogatott védője, Lang Ádám nélkül fejezte be a találkozót. A nemzeti csapattól visszatérő bekk a 65. percben kapott piros lapot, a rivális pedig 11-est, amit értékesített is.
Dudás Gábor 2020. október 18., vasárnap 20:23
A ciprusi Omonia Nicosia 2-1-re győzött az Ahnasz otthonában lejátszott vasárnapi bajnokin, de kezdőként pályára lépő 34-szeres magyar válogatott védője, Lang Ádám nélkül fejezte be a találkozót. A nemzeti csapattól visszatérő bekk a 65. percben kapott piros lapot, a rivális pedig 11-est, amit értékesített is.
Szerző: Dudás Gábor 2020. október 18., vasárnap 20:23
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz