Piros lappal tért vissza a klubjába a magyar válogatott védője - videó

A ciprusi Omonia Nicosia 2-1-re győzött az Ahnasz otthonában lejátszott vasárnapi bajnokin, de kezdőként pályára lépő 34-szeres magyar válogatott védője, Lang Ádám nélkül fejezte be a találkozót. A nemzeti csapattól visszatérő bekk a 65. percben kapott piros lapot, a rivális pedig 11-est, amit értékesített is.
Dudás Gábor 2020. október 18., vasárnap 20:23
A ciprusi Omonia Nicosia 2-1-re győzött az Ahnasz otthonában lejátszott vasárnapi bajnokin, de kezdőként pályára lépő 34-szeres magyar válogatott védője, Lang Ádám nélkül fejezte be a találkozót. A nemzeti csapattól visszatérő bekk a 65. percben kapott piros lapot, a rivális pedig 11-est, amit értékesített is.
Szerző: Dudás Gábor 2020. október 18., vasárnap 20:23
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz