Öt magyarral kapott ki a kupadöntőben a ZTE-tulaj határon túli csapata - videó

A lendvai Nafta öt magyar játékossal - Gergényi Bencével, Paku Rolanddal és Végh Gáborral a kezdőben, a kispadon pedig Kamarás Györggyel és Molnár Dominikkel - kapott ki 2-0-ra a Szlovén Kupa szerdai döntőjében a Mura együttesétől. A Nafta első embere 2017 óta nem más, mint Végh Gábor, a ZTE FC többségi tulajdonosa.
Dudás Gábor 2020. június 25., csütörtök 13:55
A lendvai Nafta öt magyar játékossal - Gergényi Bencével, Paku Rolanddal és Végh Gáborral a kezdőben, a kispadon pedig Kamarás Györggyel és Molnár Dominikkel - kapott ki 2-0-ra a Szlovén Kupa szerdai döntőjében a Mura együttesétől. A Nafta első embere 2017 óta nem más, mint Végh Gábor, a ZTE FC többségi tulajdonosa.
Szerző: Dudás Gábor 2020. június 25., csütörtök 13:55
Átigazolások
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
BVSC
Alakul a keret
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Kovács Nikolasz a BVSC-hez szerződött, de több játékos maradását is bejelentették a zuglóiak.  
Tovább az összes átigazoláshoz