Öt magyarral kapott ki a kupadöntőben a ZTE-tulaj határon túli csapata - videó

A lendvai Nafta öt magyar játékossal - Gergényi Bencével, Paku Rolanddal és Végh Gáborral a kezdőben, a kispadon pedig Kamarás Györggyel és Molnár Dominikkel - kapott ki 2-0-ra a Szlovén Kupa szerdai döntőjében a Mura együttesétől. A Nafta első embere 2017 óta nem más, mint Végh Gábor, a ZTE FC többségi tulajdonosa.
Dudás Gábor 2020. június 25., csütörtök 13:55
A lendvai Nafta öt magyar játékossal - Gergényi Bencével, Paku Rolanddal és Végh Gáborral a kezdőben, a kispadon pedig Kamarás Györggyel és Molnár Dominikkel - kapott ki 2-0-ra a Szlovén Kupa szerdai döntőjében a Mura együttesétől. A Nafta első embere 2017 óta nem más, mint Végh Gábor, a ZTE FC többségi tulajdonosa.
Szerző: Dudás Gábor 2020. június 25., csütörtök 13:55
Átigazolások
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Csíkszereda
Magyar Zsolt érkezett
Magyar Zsolt a következő idényt kölcsönben a román élvonalbeli Csíkszeredán tölti. A 24 éves labdarúgó idén januárban igazolt vissza a Puskás Akadémiához.
Ajka
Hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak támadójukkal, Mohos Barnabással. aki 2027-ig írt alá.
Tovább az összes átigazoláshoz