Öt magyarral kapott ki a kupadöntőben a ZTE-tulaj határon túli csapata - videó

A lendvai Nafta öt magyar játékossal - Gergényi Bencével, Paku Rolanddal és Végh Gáborral a kezdőben, a kispadon pedig Kamarás Györggyel és Molnár Dominikkel - kapott ki 2-0-ra a Szlovén Kupa szerdai döntőjében a Mura együttesétől. A Nafta első embere 2017 óta nem más, mint Végh Gábor, a ZTE FC többségi tulajdonosa.
Dudás Gábor 2020. június 25., csütörtök 13:55
A lendvai Nafta öt magyar játékossal - Gergényi Bencével, Paku Rolanddal és Végh Gáborral a kezdőben, a kispadon pedig Kamarás Györggyel és Molnár Dominikkel - kapott ki 2-0-ra a Szlovén Kupa szerdai döntőjében a Mura együttesétől. A Nafta első embere 2017 óta nem más, mint Végh Gábor, a ZTE FC többségi tulajdonosa.
Szerző: Dudás Gábor 2020. június 25., csütörtök 13:55
Átigazolások
Újpest
Szappanos befutott
A Csakfoci május közepi hírének megfelelően Újpestre szerződött a Puskás Akadémia magyar válogatott kapusa, Szappanos Péter.
Fradi
Maiga hosszabbított
Gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt Habib Maigának, aki most szerződést hosszabbított a zöld-fehérekkel.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz