Öt magyarral kapott ki a kupadöntőben a ZTE-tulaj határon túli csapata - videó

A lendvai Nafta öt magyar játékossal - Gergényi Bencével, Paku Rolanddal és Végh Gáborral a kezdőben, a kispadon pedig Kamarás Györggyel és Molnár Dominikkel - kapott ki 2-0-ra a Szlovén Kupa szerdai döntőjében a Mura együttesétől. A Nafta első embere 2017 óta nem más, mint Végh Gábor, a ZTE FC többségi tulajdonosa.
Dudás Gábor 2020. június 25., csütörtök 13:55
A lendvai Nafta öt magyar játékossal - Gergényi Bencével, Paku Rolanddal és Végh Gáborral a kezdőben, a kispadon pedig Kamarás Györggyel és Molnár Dominikkel - kapott ki 2-0-ra a Szlovén Kupa szerdai döntőjében a Mura együttesétől. A Nafta első embere 2017 óta nem más, mint Végh Gábor, a ZTE FC többségi tulajdonosa.
Szerző: Dudás Gábor 2020. június 25., csütörtök 13:55
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz