Óriási botrány a BL-ben: Félbeszakadt a PSG meccse – videó

A találkozó 20. percében félbeszakadt a Paris Saint-Germain és az Istanbul Basaksehir csoportmérkőzése a Bajnokok Ligája H-csoportjában.
Dudás Gábor 2020. december 8., kedd 22:59
Szerző: Dudás Gábor 2020. december 8., kedd 22:59

A meccs félbeszakítását eredményező jelenet a törökök kispadjánál történt: a beszámolók szerint rasszista inzultusba torkollott a román negyedik játékvezető, Sebastian Coltescu, illetve a vendégcsapat másodedzője, a kameruni Pierre Webo konfliktusa. Utóbbi azt sérelmezte, hogy a tartalékbíró állítólag "negrónak" nevezte.

A tudósítások szerint emiatt a Basaksehir csapata úgy döntött, hogy az öltözőbe vonul - és a PSG több futballistája is kiállt mellettük. A folytatásra szerdán kerül majd sor, a jelentések alapján 18:55-től lépnek újra pályára a felek Párizsban.

BL: A Juve leradírozta a Barcelonát, Orbánék visszavágtak az MU-nak - videók
A Juventus a Barcelonába diadalmasan visszatérő Cristiano Ronaldo duplájával verte meglepetésre elég simán (3-0) a Barcát, így végül csoportelső lett. Az RB Leipzig Willi Orbánnal és Gulácsi Péterrel a soraiban verte az MU-t, amely így az Európa Ligában folytathatja csak.