Összesen kilenc piros lapot osztott ki a játékvezető a brazil Atlético Paranaense és Fluminense U17-es bajnokijának végén, miután a két csapat játékosai összeverekedtek egymással.
A balhé Joao Neto és Ataide összeszólalkozásával, illetve lökdösődésével kezdőtött, majd bekapcsolódtak a kispadról is a társak, az Atlético cserejátékosai közül Joao Gabriel péládul nekifutásból rúgta fejbe Joao Netót, aki még a földön feküdve is kapott rúgásokat - az eset után pedig a fején-arcán is látszódtak a stoplinyomok...
A bíró végül öt hazai és négy vendégjátékosnak mutatta fel a piros lapot, az eredménynek pedig a 2-1-s győzelmet arató Fluminense örülhetett.
Assim ficou o rosto de João Neto, atacante do Fluminense atingido com uma voadora na final do Brasileiro Sub-17. pic.twitter.com/oVS3q2Bxq0
— SportsCenter Brasil (@SportsCenterBR) December 21, 2020
Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.