Óriási, 6 gólos londoni derbit nyert meg az Arsenal - videók

Remek meccs kerekedett a vasárnapi Arsenal-Tottenham észak-londoni rangadóból, az elsőből 52 mérkőzés után , amelyen nem Arsene Wenger ült az Ágyúsok kispadján. A hazaiak 1-2 után fordították a maguk javára a 4-2-s találkozót, három 11-est is lőhettek a csapatok. A vendégek védője, Vertonghen a 85. percben piros lapot kapott. A nap másik fővárosi csatáját a Chelsea megnyerte a Fulham ellen (2-0).
Dudás Gábor 2018. december 2., vasárnap 17:40
Remek meccs kerekedett a vasárnapi Arsenal-Tottenham észak-londoni rangadóból, az elsőből 52 mérkőzés után , amelyen nem Arsene Wenger ült az Ágyúsok kispadján. A hazaiak 1-2 után fordították a maguk javára a 4-2-s találkozót, három 11-est is lőhettek a csapatok. A vendégek védője, Vertonghen a 85. percben piros lapot kapott. A nap másik fővárosi csatáját a Chelsea megnyerte a Fulham ellen (2-0).
Szerző: Dudás Gábor 2018. december 2., vasárnap 17:40
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz