Sorozatban harmadik meccsén volt eredményes az észak-amerikai profiligában, az MLS-ben szereplő Chicago Fire magyar válogatott csatára, Nikolics Nemanja. A támadó ezúttal a Portland Timbers kapuját vette be - egy védő besegített neki a fejesénél -, de gólja pontot, pontokat most nem ért, klubja 3-2-re kikapott. Nikolics 9 gólnál jár már az MLS-ben.
Nikolics gólja és az összefoglaló:
A meccs emberének is megválasztották:
https://www.facebook.com/chicagofire/photos/pb.20210009788.-2207520000.1565853447./10157770067844789/?type=3&theater
Átigazolások
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.