Német Kupa: Kiesett egy Bundesliga-csapat, 10 ezer szurkoló előtt csinált bravúrt a 3. ligás klub - videó

Meglepő eredmények születtek a Német Kupa 1. fordulójának hétfői játéknapján: Bundesliga-újonc Armina Bielefeld például 1-0-ra kikapott a negyedosztályban(!) szereplő Rot-Weiss Essentől. Eközben a másodosztályban az előző idényben élcsapatnak számító Hamburgot a már harmadik ligás Dynamo Dresden ejtette ki mintegy 10 ezer drukker előtt aratott 4-1-s sikerével.
Dudás Gábor 2020. szeptember 14., hétfő 20:52
Meglepő eredmények születtek a Német Kupa 1. fordulójának hétfői játéknapján: Bundesliga-újonc Armina Bielefeld például 1-0-ra kikapott a negyedosztályban(!) szereplő Rot-Weiss Essentől. Eközben a másodosztályban az előző idényben élcsapatnak számító Hamburgot a már harmadik ligás Dynamo Dresden ejtette ki mintegy 10 ezer drukker előtt aratott 4-1-s sikerével.
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 14., hétfő 20:52
Átigazolások
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.
Légiósok
Bősze Levente
A Como végleg megvásárolta Bősze Leventét a Dunaszerdahelytől.
KBSC
Az első érkező
Kazincbarcikán folytatja pályafutását az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő FC Tiszaújváros házi gólkirálya, Varjas László.  
Tovább az összes átigazoláshoz