Meglepő eredmények születtek a Német Kupa 1. fordulójának hétfői játéknapján: Bundesliga-újonc Armina Bielefeld például 1-0-ra kikapott a negyedosztályban(!) szereplő Rot-Weiss Essentől. Eközben a másodosztályban az előző idényben élcsapatnak számító Hamburgot a már harmadik ligás Dynamo Dresden ejtette ki mintegy 10 ezer drukker előtt aratott 4-1-s sikerével.
Német Kupa, 1. forduló:
Rot-Weiss Essen (IV.) – Arminia Bielefeld (I.) 1-0
Dynamo Dresden (III.) – HSV (II.) 4-1
Würzburger Kickers (II.) – Hannover 96 (II.) 2-3
Később:
20:30: MSV Duisburg (III.) – Borussia Dortmund (I.)
https://www.facebook.com/53288989368/videos/3448896705201606
Átigazolások
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.
Légiósok
Bősze Levente
A Como végleg megvásárolta Bősze Leventét a Dunaszerdahelytől.
KBSC
Az első érkező
Kazincbarcikán folytatja pályafutását az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő FC Tiszaújváros házi gólkirálya, Varjas László.