NB II: A bírót kilőtték, de egymással nem bírtak a Vasas-Gyirmót rangadón - videó

1-1-es döntetlenre végződött a Vasas és a Gyirmót NB II-es rangadója a másodosztályú bajnokság 29. fordulójában. A nagy formában lévő Ajka közben a Szolnokot is legyőzte, az ETO viszont nem bírt a Csákvárral és a somogyi megyei rangadó is iksz lett.
Dudás Gábor 2021. március 14., vasárnap 19:31
Szerző: Dudás Gábor 2021. március 14., vasárnap 19:31

Angyalföldön nem lett tehát győztese a rangadónak, egy esetben viszont a játákvezetőt, Pintér Csabát "legyőzték". A találkozó 74. percében a bíró közelről nézett bele Vogyicska bombájába, és négy játékosnak kellett felsegítenie a földről.

Merkantil Bank NB II, 29. forduló:

Vasas – Gyirmót 1-1 (Silye 60., ill. Lencse 28. – 11-esből)

Ajka – Szolnok 2-0 (Zsolnai 72., Rétyi 86.)

Kaposvár – Siófok 1-1 (Balázs Zs. 55. – 11-esből, ill. Elek B. 51.)

ETO FC Győr – Csákvár 1-1 (Molnár R. 82., ill. Csató M. 30.)

PMFC – DVSC 0-2

Őrületes hajrá az NB II-ben: 1-4-ről lett 5-4 Lipcseiék meccse - eredmények, videó
A Merkantil Bank NB II 29. fordulójában a Budaörs már három góllal is vezetett a Soroksár otthonában, de a végén Lipcsei Péter csapata örülhetett (5-4), amely 25 perc alatt négyszer volt eredményes. A hajrában tíz emberrel futballozó Kazincbarcika legyőzte a Békéscsabát, a Szeged a sereghajtó DEAC otthonában nyert, a Nyíregyháza azonban nem bírt a debreceniekhez hasonlóan kiesőjelölt Szentlőrinccel, és a Haladás is egy pontot szerzett csak Dorogon.
Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)