Waltner Róbertet, a kaposváriak vezetőedzőjét reklamálás miatt a 41. percben sárga lappal figyelmeztette Farkas Ádám játékvezető, majd nem sokkal később Szűcs Lajos kapusedzőt pirossal elküldte a kispadtól.
A jelenleg is zajló DVSC-Kaposvár mérkőzés első félidejének utolsó perceiben sem unatkozhattak a helyszínre kilátogatók.
Előbb a hevesen reklamáló Waltner Róbert vezetőedző sárga lapot, majd a kispadon helyet foglaló kapusedző, Szűcs Lajos egyből pirosat kapott Farkas Ádám játékvezetőtől - utóbbi esetében valószínűleg a szakember száját nyomdafestéket nem tűrő kifejezések hagyták el.
Videón az eset:
Olvastad már?
NB I: DVSC-Kaposvár - közvetítés
Kövesd 20 órától élőben a találkozót a csakfoci.hu oldalán!
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.