A Puskás Akadémia felvidéki középpályása, Urblik József a MOL Vidi FC ellen lőtt hatalmas bombagólt, amelyet a forduló legszebb találtának választottak meg. A második helyen Remili Mohamed végzett, a harmadik Bognár István lett.
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a mögöttünk forduló után is kihirdette, hogy választásuk szerint melyik élvonalbeli játékosé lett a 19. forduló legnagyobb gólja. Ezúttal a Pukás Akadémia középpályása, Urblik József végzett az első helyen, aki a MOL Vidi FC ellen 3-0-ra megnyert bajnoki a 7. percében szerezte meg a vezetést a felcsútiaknak egy 30,4 méteres bombagóllal.
A második és harmadik helyen a Paksi FC portása, Remili Mohamed, illetve az MTK Budapest támadó középpályása, Bognár István végzett.
Átigazolások
Ex-ETO
Kazahsztánban folytatja
Az ETO-tól szerződése lejártával távozó Senna Miangue a kazah élvonalban szereplő FK Aktobe játékosa lett.
DVTK
Profi szerződés
Két saját nevelésű fiatal lett profi: Farkas Ruben az előző szezonban már bemutatkozott a felnőttcsapatban, Vass László pedig a felkészülés kezdetén csatlakozott a kerethez.
Szeged
Aláírt a kapus
A szegedi születésű Veszelinov Dániel meghosszabbította eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. Az előző idényben 27 NB II-es bajnokin védte a csapat kapuját.