Maurizio Sarri, a Napoli edzője középső ujjával jelzett a Juventus-drukkerek egy csoportjának, amikor csapatával megérkezett a torinói Allianz Stadionhoz a két csapat vasárnapi csúcsrangadóját megelőzően.
"Egy csoport mutogatott és köpködött, nekik szólt a mozdulatom, nyilván nem a normális Juventus-szurkolóknak, velük semmi bajom" - mondta a jelenetről a drámai, 1-0-ás Napoli-sikert hozó vasárnapi meccs után Maurizio Sarri.
Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.