Fotó: torinofc.it
A cseh Mlada Boleslavnak is látványos gólt szerzett a magyar támadó középpályás, Horváth Krisztofer a Serie A-csapatban.
Már az EL-győztes Eintracht Frankfurt ellen is parádés gólt szerzett a Torino FC magyar játékosa, Horváth Krisztofer, aki a cseh Mlada Boleslav elleni felkészülési találkozón is folytatta jó formáját.
Az előző idényben az NB II-es Szegednél kölcsönben játszó támadó középpályás ezúttal a balszélen kapott jó labdát, majd befelé húzva szépen átverte az egyik védőt és 12 méterről a jobb alsóba lőtt.
Ezzel a góllal a Torino 2-0-ra verte a cseh ellenfelét, az olaszok első találatát a 30-szoros szerb válogatott Sasa Lukic szerezte.
Olvastad már?
Magyar gól a BL-selejtezőben: Az ilyen csavarás a kapusok rémálma - videó
A 20-szoros magyar válogatott játékost, Gyurcsó Ádám találatával szerzett vezetést a ciprusi együttes Dániában, a gól végül a döntetlenre volt elég.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Kuznyecov lehet az edző
A Csakfoci értesülései szerint Kuznyecov Szergej veheti át az NB III-ba kiesett Békéscsaba 1912 Előre irányítását.
ETO
Toronycsatár érkezhet
A szlovák másodosztályú Somorja 20 éves gambiai támadója, Modou Lamin Marong iránt érdeklődik az ETO. A 195 centiméteres csatár 27 bajnokin 10 góllal zárt. (africasoccer.com)
DVSC
Bárány utazik?
Akár már kedden orvosi vizsgálatra utazhat Bárány Donát, akit holland sajtóhírek szerint az ADO Den Haag szerződtetne.