Összességében simán és megérdemelten győzött a lengyel csúcsrangadón, a Lech Poznan-Legia Varsó találkozón a hazai csapat. Videón a magyar középpályás esete a videóbíróval, a 37 ezer szurkoló reakciója, és persze a gólok is.
A 3-0-s végeredménnyel zárult poznani meccsen a Legia magyar válogatott középpályása, Nagy Dominik végig a pályán volt, de ő sem tudott segíteni csapatán. Pedig a hajrában büntetőt is kiharcolt, amit azonban előbb megadott a játékvezető, de utána, egyik segítője jelzésére megváltoztatta az ítéletet, majd kifelé ítélt szabadrúgást, sőt, az eredetileg kiosztott sárgát is visszavonta a spori.
A vasárnapi találkozót majdnem 37 ezren tekintették meg egyébként a helyszínen.
A lengyel bajnokságot az újonc Górnik Zabrze vezeti 22 ponttal, utána a Lech 21, a Lubin pedig 19 ponttal áll. A címvédő Legia csak a nyolcadik a tabellán.
Átigazolások
Kapós lett
Kovács Bendegúz
A Juventus egyre intenzívebben figyeli Kovács Bendegúzt, aki több európai topklub radarjára is felkerült.
Reagált a jövőjére
Hornyák Zsolt
A Puskás Akadémia edzője reagált a Slovan Bratislavával kapcsolatos sajtóhírekre, és tisztázta a jövőjét érintő találgatásokat.
Bejelentette visszavonulását
Kádár Tamás
Befejezi profi pályafutását Kádár Tamás, a magyar válogatott 57-szeres védője, aki közel húsz éven át volt meghatározó szereplője a magyar futballnak.