Nagy Ádám 7 perc alatt gólt szerzett és gólpasszt is adott Angliában - videó

Remekül ment a játék a Bristol City magyar válogatott középpályásának, Nagy Ádámnak a Luton elleni bajnokin.
Dudás Gábor 2021. április 25., vasárnap 15:42
Remekül ment a játék a Bristol City magyar válogatott középpályásának, Nagy Ádámnak a Luton elleni bajnokin.
Szerző: Dudás Gábor 2021. április 25., vasárnap 15:42

Légiósunk a 31. percben remekül tálalt Wells elé, aki kilőtte a jobb alsót, majd alig hét perccel később egy kapusról kipattanó labdát terelt a hálóba lesipuskás módon. A City 2-0-ra vezetett a találkozón, de a vendégek azóta fordítani tudtak - 15 perc alatt háromszor voltak eredményesek a második félidőben.

A 71. percben a hazaiak egy négyes cserét hajtottak végre, edzője ekkor Nagy Ádámot is levette a pályáról. A meccs vége 2-3 lett.

Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Gólerős támadó a Vidinél
Rideg Bálintra befejező csatárként számíthat Pető Tamás vezetőedző.
ZTE
Újabb brazil a ZTE-nél
Guilherme Teixeira személyében gyors és kreatív támadó középpályással erősített a zalai klub.
Mezőkövesd
Új klubot keres a hazatért támadó
Bár az NB II-es Mezőkövesdnél edzőmeccsen is pályára léphetett, de megsérült, így továbbra sincs csapata az ősszel még a brazil Santa Fénél futballozó Barkóczi Benedeknek - erről ő maga írt.
Tovább az összes átigazoláshoz