Hatodik bajnokiján először játszott kezdőként a Dallasban Schön Szabolcs, akinek csapata egy rossz széria után ünnepelhetett ismét győzelmet.
Először kapott helyet az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Dallas kezdőcsapatában Schön Szabolcs. A 20 esztendős magyar játékos - akit májusban vásárolt meg a Dallas az MTK Budapesttől - pedig rögtön gólpasszal hálálta meg a bizalmat:
a Los Angeles Galaxy elleni, 4-0-ra megnyert bajnokin ő adta a gólpasszt a hazaiak harmadik találatánál.
Schön - akinek ez volt a hatodik bajnoki meccse a Dallas színeiben - a 78. percig volt a pályán. A Dallas három elveszített mérkőzés után győzött ismét, amivel a Nyugati főcsoport tabelláján a 10. helyre lépett előre.
Schön Szabolcs gólpassza:
Átigazolások
Mezőkövesd
A tehetség kérői
Portugáliából a Braga és a Famalicao is puhatolózott Vörös Barna megszerzésének ügyében - első körben mindkét klub a második csapatában számítana a 17 éves támadó középpályásra. (NSO)
ETO
Támadó érkezett
Az ETO bejelentette, hogy a Hammarby montenegrói támadóját, Viktor Djukanovicsot kölcsönvették erre az idényre.
Puskás Akadémi
Mosé Semel távozott
A Puskás Akadémia bejelentette, hogy Mosé Semel a 2026–2027-es idényt kölcsönben tölti az izraeli első osztályú Hapoel Ramat Gannál.