Mesterhármas 8 perc alatt: Így jelzett Storcknak a válogatottból kimaradt játékos - videó

Remek formában játszott klubcsapatában az Andorra elleni vereség után a nemzeti csapatnál ezúttal mellőzött játékos.
Dudás Gábor 2017. szeptember 3., vasárnap 17:44
Remek formában játszott klubcsapatában az Andorra elleni vereség után a nemzeti csapatnál ezúttal mellőzött játékos.
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 3., vasárnap 17:44
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Gyurcsó Ádám nyolc perc alatt klasszikus mesterhármast szerzett a lengyel Pogon Szczecin gálameccsén, az alapításának 70. évfordulóját ünneplő, negyedosztályú Osadnik Myślibórz ellen.

A magyar válogatottnál ezúttal mellőzött szélső a 10-0-s győzelem során az első három gólt szerezte a 15. és a 23. perc között.

Íme, az összefoglaló:

Átigazolások
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel a Mashregh News-nak adott interjújában.
Szögre akasztja a stoplist
Kovács Dávid
A Budafok rutinos támadója, Kovács Dávid 35 évesen bejelentette visszavonulását.
Hosszabbított a kapus
Tóth Balázs
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított a 22 éves kapusával, Tóth Balázzsal, aki egy súlyos térdsérülés és műtét után felépült, és már újra bevethető.
Tovább az összes átigazoláshoz