Érdekes jelenetek játszódtak le szombaton a Vasco da Gama és a Flamengo összecsapásán. A találkozón a hazaiak sérültjéhez mentőautó érkezett, amelynek motorja nem indult be, így a játékosoknak kellett betolni az autót.
Szombaton hajnalban mérkőzött meg egymással a brazil élvonalban a Vasco da Gama és a Flamengo csapata. A 1-1-re végződő találkozón Bruno Silva megsérült, akit egy mentőautónak kellett volna elszállítani a kórházba.
Csakhogy a jármű motorja bedöglött, így nyolc játékos – együttes erővel – segített az autó újbóli beindításában.
A meccsen sérülést szenvedő Silva vasárnap visszatérhetett Rio de Janieróba, mivel a kórházban az orvosi vizsgálatok megállapították, nem súlyos a sérülése, mint azt előzetesen gondolták.
https://www.instagram.com/p/Bn084rvgdwI/
Neked ajánljuk
Átigazolások

RB Leipzig
Gulácsi és Orbán távozhat?
Az rblive.de ismét azt pedzegeti, hogy a Lipcse rutinos játékosai közül többen is elhagyhatják a csapatot. Például Gulácsi Péter és Willi Orbán.

KBSC
Dombó is előbukkant
Több próbajátékos is pályára lépett a KBSC szombati edzőmeccsén: például Dombó Dávid és Ferencsik Bálint. Részletek itt.

Szpari
Kersák már fel is tűnt
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó Kersák Roland már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is.