A Fürth 1-0-ra kikapott a tavaly még a Bundesligában szerepelt Darmstadttól.
A Megyeri Balázzsal és Pintér Ádámmal felálló Greuther Fürth a Bundesligából kiesett Darmstadt ellen kezdte a német másodosztályú bajnokságot. A találkozót egyetlen találat döntötte el, amelyet Sulu fejelt. A labdát kis híján sikerült megfognia a csapatkapitányként a pályán lévő magyar kapusnak, ám a kezéről szerencsétlenül a sarokba pattant a labda.
A Fürth így 1-0-s vereséggel kezdte a szezont. Mindkét magyar végig a pályán volt.
1-0 Aytaç Sulu Goal Germany 2. Liga - 29.07... by jason-pitt1
Átigazolások
DVTK
Sentic új klubja
A Diósgyőrt elhagyó Karlo Sentic hazatért, és a horvát élvonalbeli Slaven Belupo együttesében folytatja pályafutását.
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.