Megóvta a rivális a Sepsiszentgyörgy meccsét Romániában - videó

Hiába lett 0-0 a a Sepsi OSK és az Astra Giurgiu román bajnokija vasárnap, a vendégek megóvják a találkozót és 3-0-s "győzelemben" reménykednek.
Dudás Gábor 2017. október 15., vasárnap 20:47
Hiába lett 0-0 a a Sepsi OSK és az Astra Giurgiu román bajnokija vasárnap, a vendégek megóvják a találkozót és 3-0-s "győzelemben" reménykednek.
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 15., vasárnap 20:47
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A mérkőzés után az Astra edzője, Edward Iordanescu jelentette be, hogy megóvják a vasárnapi találkozót a brassói stadion világításának kétszeri meghibásodása miatt, ugyanis szerintük az erre vonatkozó szabály szerint a bírónak a második esetnél - amelyre a szünetben került sor - le kellett volna fújnia a meccset, és így a vendégcsapat javára kell a három pontot ítélni, 3–0-s gólkülönbséggel.

Átigazolások
Kairóban folytathatja
Nadhir Benboual
Algériai sajtóhírek szerint Nadhir Benbouali az egyiptomi élvonalbeli Pyramids FC-ben folytathatja pályafutását.
Vasas utánpótlásában folytatja
Egon Kunzmann
Egon Kunzmann az Instagram-oldalán jelentette be, hogy a Vasas Kubala Akadémián folytatja pályafutását.
Légiósok
Mocsi maradhat, de...
"Amíg nyitva a játékospiac, semmit sem tudok biztosra kijelenteni" - a 3-szoros magyar válogatott Mocsi Attila úgy tervez egyelőre, hogy marad a török Rizespornál. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz