Szerető Krisztofer egy pazar lövőcsel után tekert védhetetlenül a kapuba.
A Stoke City utánpótlás-játékosa, Szerető Krisztofer nemrégiben egy zseniális gólpasszal hívta fel a figyelmet játékára, most pedig már maga talált a kapuba az angol egyesület U18-as csapatának mérkőzésén. Az U19-es magyar válogatott Szerető a Manchester United elleni találkozón szerzett remek gólt 16 méterről egy lövőcsel után, amivel meg is nyerte csapatának az összecsapást.
Unlucky ... Not for #SCFC U18s and Krisztofer Szereto, who neatly finishes off a 13 pass move against @ManUtd.#SCFC pic.twitter.com/nF14jVRqef
— Stoke City FC (@stokecity) 2017. november 6.
Átigazolások
Szeged
Laczkó lett az edző
Laczkó Zsolt lett a Szeged-Csanád Grosics Akadémia új vezetőedzője.
ETO
Kulcsár Martin
Az osztrák harmadosztályban szereplő SV Oberwart színeiben folytatja pályafutását az ETO FC 2005-ös születésű, saját nevelésű védője, Kulcsár Martin.
Légiósok
Kovács Bendegúz
Lapértesülések szerint az AZ Alkmaar még megtartaná Kovács Bendegúzt, de máris európai topklubok a kérői a bombaformában lévő 18 éves csatárnak.