La Liga: Magyar csúcsot ért utol Suárez, négyet vágott a Barca - videó

A címvédő FC Barcelona simán, 4-1-re győzött a Villarreal vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában.
Dudás Gábor 2020. július 6., hétfő 8:25
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 6., hétfő 8:25

A vasárnap késő esti mérkőzésen gyors gólváltás után a vendégek már az első félidőben komoly, kétgólos előnyhöz jutottak, miután Luis Suárez és Antoine Griezmann is betalált.

A Villarreal a második félidőben képtelen volt betalálni, a Barca pedig a hajrában újabb góllal fölényessé tette sikerét.

A Barcelona így négy fordulóval a vége előtt négy pont hátránnyal követi az élen álló Real Madridot.

Az uruguayi Suárez a 194. gólját szerezte a Barca mezében, ezzel beérte a magyar Kubala Lászlót a klub örökös ranglistáján. A második helyen álló César 232 góllal áll a duó előtt, az éllovas Lionel Messi viszont 630 találatával az utolérhetetlen kategóriába tartozik.

(MTI / csakfoci.hu)

La Liga, 34. forduló:

Villarreal – Barcelona 1-4 (G. Moreno 14., ill. P. Torres 3. – öngól, L. Suárez 20., Griezmann 45., Fati 86.)

Athletic Bilbao – Real Madrid 0-1 (S. Ramos 73. – 11-esből)

Espanyol – Leganés 0-1 (J. Silva 53.)

Osasuna – Getafe 0-0

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)