Foci vb: Magyar bíró kapta el Neymart - videó

Hiába próbált meg az ápolása után gyorsan a pályára visszatérni Neymar az Ausztria-Brazília felkészülési mérkőzésen.
Dudás Gábor 2018. június 11., hétfő 8:33
Hiába próbált meg az ápolása után gyorsan a pályára visszatérni Neymar az Ausztria-Brazília felkészülési mérkőzésen.
Szerző: Dudás Gábor 2018. június 11., hétfő 8:33

Neymart a második félidő elején kellett röviden ápolni, a brazilok csillaga pedig szeretett volna minél előbb a pályán lenni a bécsi mérkőzésen.

A találkozón negyedik bíróként közreműködő Andó-Szabó Sándor azonban mindenképpen meg akarta várni, amíg a találkozót vezető Kassai Viktor engedélyt ad, így az oldalvonalnál belekapaszkodott a PSG sztárjába és másodpercekig nem is engedte el, hiába reklamált és menekült a csatár.

Mint arról beszámoltunk, magabiztos, 3-0-ás győzelemmel zárta felkészülését a világbajnokságra a brazil válogatott, a Szabics Imrét másodedzőként foglalkoztató osztrákok ellen - Neymar szerezte a meccs második gólját.

https://www.instagram.com/p/Bj3-56zj6si/

Átigazolások
Légiósok
Sallai kapós Angliában
A legfrissebb hírek szerint télen a Sunderland is vitte volna Sallai Rolandot. Nyáron nemcsak a Fekete Macskák, de a Brentford és a Liverpool is újra ringbe szállhat.
DVSC
Igazolás és kölcsönadások
Szerződtették az FCSB II-től László Mátyást, ő kezdetben a DVSC II-ben (NB III) szerepelhet. Batai Tamás és Szakács Levente pedig kölcsönben a DEAC-ban (NB III) játszhat.
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.
Tovább az összes átigazoláshoz