Légiósok: Szoboszlai először játszott a sérülése óta a Salzburgban - videó

Első 2020-as tétmeccsén lépett pályára csereként a Red Bull Salzburg csapatában Szoboszlai Dominik. Klubja 3-0-ra győzött az Osztrák Kupában és az elődöntőbe jutott a másodosztályú Amstetten othonában. Szoboszlai - aki még január közepén, egy edzőmérkőzésen sérült meg - a 81. percben kapott lehetőséget edzőjétől.
Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 19:45
Első 2020-as tétmeccsén lépett pályára csereként a Red Bull Salzburg csapatában Szoboszlai Dominik. Klubja 3-0-ra győzött az Osztrák Kupában és az elődöntőbe jutott a másodosztályú Amstetten othonában. Szoboszlai - aki még január közepén, egy edzőmérkőzésen sérült meg - a 81. percben kapott lehetőséget edzőjétől.
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 19:45
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz