Légiósok: Szoboszlai először játszott a sérülése óta a Salzburgban - videó

Első 2020-as tétmeccsén lépett pályára csereként a Red Bull Salzburg csapatában Szoboszlai Dominik. Klubja 3-0-ra győzött az Osztrák Kupában és az elődöntőbe jutott a másodosztályú Amstetten othonában. Szoboszlai - aki még január közepén, egy edzőmérkőzésen sérült meg - a 81. percben kapott lehetőséget edzőjétől.
Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 19:45
Első 2020-as tétmeccsén lépett pályára csereként a Red Bull Salzburg csapatában Szoboszlai Dominik. Klubja 3-0-ra győzött az Osztrák Kupában és az elődöntőbe jutott a másodosztályú Amstetten othonában. Szoboszlai - aki még január közepén, egy edzőmérkőzésen sérült meg - a 81. percben kapott lehetőséget edzőjétől.
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 19:45
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz